MICE acenteleri Abant Palace Otel’de buluştu

0

Taksim Otelcilik, MICE acentelerini ve sektörün kanaat Önderlerini Abant Palace Oteli’nde buluşturdu.

Taksim Otelcilik Satış Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Mesut Serim etkinlikte yaptığı konuşmada Dünya Turizm Endüstrisinde her geçen gün daha da ivme kazanarak payını büyüten MICE sektörüne yurtiçinden ve yurtdışından gelen taleplerin artmasının tesadüf veya şans olmadığını belirterek, otellerine yapılan ve yapmayı planladıkları yatırımların MICE Acenteleri tarafından keşfedilmesini bu buluşma sayesinde sağladıklarını söyledi.

Taksim Otelcilik Satış Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktör Yardımcısı Atilla Sedat Düzgün de ‘Acente dostu otel’ konseptiyle gelen taleplerin arttığını ve daha nitelikli organizasyonlar gerçekleştirdiklerini belirterek çalışmalarının diğer otellere de örnek teşkil etmesini dilediklerini belirtti.

M.I.C.E. Davet Organizasyonuna katılan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Eski TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Davut Günaydın, Bolu İl Turizm Müdür Yardımcısı Fazıl Karaduman ile Batı Karadeniz ve Orta Anadolu BTK Başkanları böyle bir organizasyon için sektör adına teşekkür ettiler.

MICE acentaları, tanıtım toplantısının ardından Abant Palace Otelin bahçesinde düzenlenen barbekü partisinde keyifli dakikalar geçirdi. Acenta temsilcileri lezzetli sunum için otelin Yiyecek & İçecek Departmanından F&B Müdürü İbrahim Bayram ve aşçıbaşı Sercan Özsoy’a teşekkürlerini iletti.

Barbekü partisinin ardından acentacılar Didem Kayan Organizasyonun düzenlediği Jeyan Büyükburç ve DJ Lady Pİ sahne performansıyla doyasıya eğlendi.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.