Turizme tövbesini nişanlısı İçin bozdu

0

Turizm cenneti Alaçatı’nın merkezinde yer alan Monreve Otel’in açılış kokteyline, iş ve cemiyet hayatından davetliler katıldı.

16 odalı

Fransızca’da “Benim Hayalim” anlamına gelen dört farklı konseptte 16 odası bulunan Monreve, sanat odaklı dekorasyonuyla beğeni topladı.

Turizm sektörüne tövbeliydim nişanlımı kıramadım

Turizm sektörüne tövbeli olduğunu ancak nişanlısını kıramadığını dile getiren Arkas, “Sakin bir noktada olmasını istiyorduk. 3 ay tadilat aşaması sürdü. Otelin ismini ben buldum. Umarım konaklayan misafirlerimiz memnun kalırlar” şeklinde konuştu. Yaz-kış hizmet verecek olan otelin restoran bölümüyle Ege ve Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerini misafirlerine sunacağını belirten Merve Sakallı ise “İşletmemizin en önemli özelliklerinden biri de otel misafirlerine sunulan yedi yıldızlı konsiyerj hizmeti olması. Yakın çevre için günlük kültürel ve gastronomik turlardan özel tenis ya da yelken eğitimine, plaj rezervasyonundan havaalanı transferine kadar her ihtiyaca cevap verecek şekilde hazırlandı” dedi. Konuklar gecenin devamında Arkas Trio konseriyle ağırlandı.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.