Yaz sezonunda en çok talep alan ülkeleri açıkladı

0

Rus tur Operatörü FUN &SUN (Eski TUI Rusya), Moskova’daki Rublevsky Plajı’nda yüzlerce seyahat acentasının katılımıyla etkinlik düzenledi.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR)’un sitesinde yer alan habere göre FUN&SUN Genel Müdürü Vladimir Rubtsov etkinlikte gazetecilere şirketin 2022/2023 kış sezonu için planlarını açıkladı.

Yaz sezonunda en çok talep Türkiye’ye

Rubtsov, önce yaz sezonuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Sezonun kendileri için oldukça başarılı geçtiğini belirten Rubtsov, ” Yaz sezonunda yurtdışı destinasyonlar arasında talep açısından ilk 3’te Türkiye ilk sırada yer alıyor. Rusya’daki tatil bölgeleri Türkiye’den sonra ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada Mısır, dördüncü sırada ise yaz için şaşırtıcı bir şekilde BAE yer alıyor. ” dedi.

Bu yıl yüzde 75 artışla 500 bin turiste hizmet vereceğiz

Geçen yıl, Rusya’dan tatile yaklaşık 300 bin turist gönderdiklerini belirten Rubtsov, ” 2022 yılı sonunda yüzde 75’lik artışla bu rakam 500 bin turiste ulaşacak” dedi.

Kış döneminde Türkiye talebindeki büyüme garanti gibi, çünkü…

Rubtsov 2022/2023 kış sezonuyla ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’nin öne çıkan ve önemli bir FUN&SUN kış destinasyonu olacağını belirten Rubtsov, ” Türkiye’de kış aylarında tatil talebi son birkaç yıldır olumlu dinamikler gösteriyor. Turistler, yaz sezonuna göre daha uygun fiyatlarla kaliteli tatil yapma imkanı olduğu için kış döneminde Türkiye’ye ilgi gösteriyor. Bu yıl Avrupa gibi bölgelerde uygun dış destinasyon sıkıntısı olduğu için kış döneminde Türkiye satışlarındaki büyüme garanti gibi.” dedi. FUN&SUN turistleri kış aylarında Pegasus Airlines ve Corendon Airlines uçaklarıyla Türkiye’ye getirecek.

Antalya bağlantılı Mısır uçuşları Corendon uçaklarıyla gerçekleştirilecek

FUN&SUN, kış sezonunda Antalya bağlantılı Mısır uçuşlarını Corendon Airlines uçaklarıyla

gerçekleştirilecek

FUN&SUN, kış sezonunda Antalya bağlantılı Mısır uçuşlarını Corendon Airlines uçaklarıyla gerçekleştirilecek. Rubtsov, Antalya bağlantılı Mısır uçuşlarının süresinin direkt Mısır uçuşlarıyla arasında ciddi fark olmayacağını turistlerin havada fazla vakit kaybetmeyeceğini de ifade etti.

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.