IMWF 2021 MARDAN PALACE HOTEL’DE DEVAM EDİYOR

IMWF 2021 MARDAN PALACE HOTEL'DE DEVAM EDİYOR

0

Uluslararası Toplantı ve Düğün Forumu ikinci gününde Dünya yıldızlarını ağırlamaya devam ediyor.

 

Uluslararası Toplantı ve Düğün Forumu – IMWF 2021, ikinci gününde. Tüm davetlilerin katılımıyla gerçekleşen açılış seremonisi, IMWF Yönetici Ortağı N. Fuat Ersoy’un, günümüzün popüler dizisi “Squid Game” temasıyla hazırlanan girişiyle başladı. Etkinliğin ulaşım sponsoru olan Türk Hava Yolları’na, konaklama sponsoru Titanic Mardan Palace’a ve Inventum Global’e teşekkür eden Ersoy, pandemi sebebiyle zorunlu olarak verilen aranın ardından tekrar bir araya gelmenin ne kadar keyifli ve sektör için ne kadar önemli olduğuna değindi. Ardından sahneye, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA)’dan Çağla Yöntem çıkarak, böylesine önemli bir organizasyonda bulunmaktan kendisi ve kurumu adına ne kadar mutluluk duyduğunu iletti.

 

Günün ilk konuşmacısı, ADA-Symposium’dan Dmitry Rogulev oldu. Yeşil ve Çevre Dostu Etkinlikler başlığı ile yaptığı konuşmasında, etkinlikler esnasında kullanılan materyallerin ve kullanım şekillerinin çevreye ne şekilde zarar verdiği ve verebileceğiyle alakalı kapsamlı bir sunum yapan Rogulev, günümüzde çevre kirliliği kaynaklı birçok sorun yaşarken sektör olarak alınabilecek önlemlerden bahsetti. Rogulev, Fuat Ersoy’dan IMWF 2022’nin de tamamen çevre dostu bir etkinlik olması için ellerinden geleni yapacakları konusunda söz alarak konuşmasını sonlandırdı.

 

Günün ikinci konuğu, Hacettepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Emre Toros oldu. “Covid Sonrası Toplum: Bir Yansıma” başlıklı sunumunda, pandemi öncesi ve pandemi sonrası toplumun ne şekilde değiştiğini, insanların bu duruma nasıl tepki verdiklerini, salgın hastalıkların her zaman hayatımızın bir parçası olduğunu ve pandemi sebebiyle insanlık adına atılan bazı olumlu adımları anlatarak doyurucu bir bilgilendirme yapmıştır. Konuşmasının sonunda, anlattığı konulardan yola çıkarak sektör çalışanlarına da oldukça yararlı tavsiyeler vermiştir.

 

Ardından sahneye çıkan Jason Allan Scott, “Zorluklarla Başa Çıkabilme” başlıklı konuşmasıyla, kendi hayatından da örnekler vererek insanların zorluklarla nasıl başa çıkabilecekleri konusunda keyifli bir konuşma gerçekleştirmiştir.

 

Gsd Creative’den Angela Proffitt sahne almış ve sektörün için gelen biri olarak, tam da salonda bulunan davetlilerin hislerine dem vuracak şekilde MICE ve Düğün organizasyonlarının arka planında gelişen zorlukları ve sektör çalışanlarının doğru zaman yönetimi ile çalışma hayatlarına nasıl katkı sağlayabilecekleri konusunda sunumunu gerçekleştirmiştir.

 

Dünyanın çeşitli ülkelerinden önemli konuşmacıları ağırlayan IMWF, paneller ile foruma devam ediyor.

 

International MICE & Wedding Forum – IMWF 2021, Türk Havayolları ana partnerliği, Titanic Mardan Palace ev sahipliği ve Inventum Global güç birliği ile gerçekleşmektedir.

 

Website | + posts
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.